LAST MINUTE a FIRST MOMENT

ceny už od 24 EUR / osoba / noc

LAST MINUTE a FIRST MOMENT

ceny už od 24 EUR / osoba / noc

LAST MINUTE a FIRST MOMENT

ceny už od 24 EUR / osoba / noc

LAST MINUTE a FIRST MOMENT

ceny už od 24 EUR / osoba / noc

LAST MINUTE a FIRST MOMENT

ceny už od 24 EUR / osoba / noc

Termálne kúpele Bešeňová Slovensko

Termálne kúpele Bešeňová (Gino Paradise) sa nachádzajú v obci Bešeňová. Sú to kúpele, ktoré v posledných rokoch zažívajú veľký rozvoj a dnes patrí k najmodernejším termálnym kúpeľom s aquaparkom na Slovensku. Sú veľmi navštevované pre svoju liečivú geotermálnu vodu s priaznivými účinkami na ľudský organizmus. Môžete tu stráviť ideálnu rodinnú dovolenku s deťmi so zábavou na toboganoch a šmýkačkách, môžete si dopriať uvoľnenie v saunách, alebo na niektorej z mnohých druhov masáží. Prevádzkovú dobu bazénov v Bešeňovej nájdete tu.

Termálne bazény v Bešeňovej

Termálne bazény v kúpeľoch Bešeňová sú vhodné na liečenie pohybového a dýchacieho ústrojenstva. V komplexe je celkom 5 vonkajších termálnych bazénov, 4 sú s celoročnou prevádzkou. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 m s teplotou 60,5 ° C, v bazénoch už majú upravenú teplotu na 26 – 39 ° C. Hlavnými prvkami termálnej vody sú sodík, draslík, vápnik, horčík, železo, chlór, sírovodík, lítium, mangán a je vhodná pre všetky vekové kategórie. V bazénoch sú na relaxáciu vodné lavice, vodné trysky, chrliče vody.

Novinkou je termálny bazén s vodným barom Cosmopolitan a plavecký termálny bazén.

Adrenalínová zóna

Vnútorná adrenalínová zóna je s celoročnou prevádzkou a patrí k hlavným atrakciám v Bešeňovej. Najmä pre detí je najobľúbenejší z celého areálu. Jej dominantou je 30m vysoká toboganová veža s 6 toboganmi o celkovej dĺžke 1 km. Jednotlivé tobogany majú dĺžku 100 – 200m a sú najdlhšie na Slovensku. Ďalšou atrakciou v adrenalínovej zóne je bazén s umelými vlnami. Pre deti je tu samostatný bazén s vodným hradom so šmýkačkami, vodnými striekačkami a ďalšími atrakciami.

  • veža so 6 toboganmi s dĺžkou toboganov 100 – 200m
  • detský bazén so šmýkačkami, vodnými striekačkami
  • bazén s umelými vlnami
  • adrenalínová zóna s celoročnou prevádzkou s čírou vyhrievanou vodou

Vnútorný komplex

Tu nájdete celkom 3 nerezové bazény s čírou ohrievanou vodou  s celoročnou prevádzkou. Najväčší bazén je určený na plávanie a k vodným hrám, je tu nerezový tobogan, relaxačný bazén s vodnými ležadlami a masážnymi tryskami, pre najmenšie deti je určený detský bazénik so šmýkačkou a vodným hríbikom. Teplota vody je 28 – 39 ° C.

Novo bolo vybudované oddychové átrium s lehátkami.

Vonkajšie bazény s čírou vodou

V priebehu letnej sezóny je v prevádzke 5 vonkajších nerezových bazénov s čírou vyhrievanou vodou s teplotou 24 – 37 ° C, 2 tobogány a šmýkačka. Pre relaxáciu slúži bazén Mara s podvodnými lavicami a masážnymi tryskami, dopadový bazén s 2 tobogany a 3-dráhová šmýkačka a bazén s divokou riekou. Pre najmenšie deti je určený detský bazén so striekajúcimi atrakciami. Plavci môžu využiť 25m dlhý plavecký bazén.

V ďalšej časti areálu je v lete obľúbený bazén, v ktorom je vodná nafukovacia šplhacia bublina a sopka, plavba na nafukovacích raftoch, alebo potápanie s kyslíkovou bombou za poplatok v pirátskej lodi v Diving centre.

Wellness centrum, sauny a masáže

V termálnych kúpeľoch Bešeňová si môžete vo wellness centre vychutnať neopakovateľnú atmosféru niekoľkých druhov sáun. Relaxujte v bylinkovej alebo soľnej saune, nájdete tu fínsku saunu, rímsku kúpeľ, Kneippovu kúpeľ, hydromasážny bazén, tepidárium, ochladzovací bazén, vodnú smršť, turecký hammam. Energiu môžete načerpať v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží.

Reštauračné služby

V komplexe termálnych kúpeľov Bešeňová je veľa možností pre stravovanie. Pre ubytovaných hostí sú raňajky podávané formou švédskych stolov, obedy a večere servírované menu. Pri bazénoch sú rýchle občerstvenia s bohatou ponukou jedál počas celého dňa, sú tu príjemné kaviarne a bary.

  • hotelová reštaurácia Culinaria
  • italská reštaurácia Giovanni
  • Bistro
  • bar Cosmopolitan
  • Hawaii bar